Ceny z kosmosu :)
6.jpg

Zaczniemy od anegdoty:
- Opisz w dwóch słowach Waszą sytuację:
- Jest dobrze
- A w trzech?
- Nie jest dobrze… :) 

I tak też jest z naszymi cenami. W niektórych sytuacjach kupicie tańsze kwiaty od naszych, na przykład gdzieś w lokalnej kwiaciarni. Być może będą to nawet również kwiaty z naszej plantacji! Czasami być może trafisz jakąś ekstra ofertę będąc na spacerze.

Ale z drugiej strony, TuliPan Panią to jest coś więcej niż sam kwiat kupiony na straganie.

My sprzedajemy coś więcej niż kwiaty

Raczej jesteśmy za tym, że sprzedajemy "usługę doręczenia do Państwa najświeższych kwiatów drogą kurierską".

A na to składają się pozornie nieistotne z punktu widzenia klienta koszty, które pojawiają się zanim wyślemy do Was kwiaty.

  • Usługa dostarczenia kurierem. Nasz kurier jest praktycznie niezawodny. Nie dostajemy narzekań od klientów. To jest warte każdej ceny.
  • Opakowanie. Bezpieczne dla kwiatów, neutralne dla środowiska, wytrzymałe dla pewności, że nic się nie stanie po drodze.
  • Dołączenie bileciku / liściku. Bo poza kwiatami, dostarczamy odrobinę więcej.
  • Koszty odnalezienia Was, klientów – Wyszukiwarki, portale społecznościowe, strona internetowa, jej ciągłe usprawnianie, naprawdę sporo kosztują – nie tylko my chcemy Państwu pokazać, że nasz produkt jest super-hiper-najlepszy
  • Odpowiednie spakowanie. Zanim kwiaty dotrą do Was, nad Twoim zleceniem pracuje kilka osób. To pomocnicy z którymi rozmawiacie na czatach i social mediach. To osoby, które fizycznie idą na plantacje, ścinają świeże kwiaty, pakują je dla Was, oddają kurierowi, opakowują, opisują, dają znać reszcie, że paczka jest już w drodze...

Oczywiście jest jeszcze koszt samych kwiatów
– ale to już jest oczywiste :)

Musimy jednak zaznaczyć, że nasze kwiaty są dużo droższe w produkcji od tych ze sklepowej konkurencji.

To już nasz wybór – wolimy jednak sprzedawać (a Państwo wręczać lub przesyłać) ładne, duże, zdrowe, świeże i dorodne kwiaty.

Dlaczego więc pojawiają się głosy, że jest drogo?

Podsumowując: Wszystko zależy. 

Jeśli ktoś porówna ceny kwiatów z supermarketu do naszych wysyłanych kurierem pod wskazany adres, to rzeczywiście licząc "na szybko", można odnieść mylne wrażenie.

Jeśli macie dostępne świeże kwiaty w dobrej cenie gdzieś obok Was, kupujcie lokalnie! Pomagajcie małym lokalnym firmom. Ale jeśli w czasie pandemii, kolejnych obostrzeń, chcecie zrobić komuś prezent kwiatowy, to zapraszamy do nas.

Jeśli dobrze policzycie, to zrozumiecie, że wysyłane przez nas kwiaty, są bezpieczne i docierają do klientów w takiej formie, która pozwala się nimi dłużej cieszyć. Macie pewność co i od kogo kupujecie. Staramy się być dla Was zawsze, pomagać i przypominać o okazjach :) Po Waszych recenzjach wiemy, że im więcej naszej pracy wkładamy w Wasze wysyłki, tym bardziej to doceniacie. To jest dla nas najważniejsze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl