O nas

TuliPan Panią - świeże kwiaty prosto z lokalnego gospodarstwa! 

Jesteśmy rodzinnym gospodarstwem ogrodniczym mieszczącym się w podwarszawskiej miejscowości Żółwin. Produkcją i sprzedażą kwiatów zajmujemy się od ponad 30 lat. Co roku samych tulipanów wyrasta u nas ponad 2 mln. Dlatego też w naszej ofercie znajdziecie same najświeższe i sezonowe kwiaty - w najlepszej cenie – w procesie zakupowym pomijamy pośredników! 

TuliPan Panią to nie tylko produkcja, ale przede wszystkim emocje! 

W TuliPan Panią chcemy zadbać o to, żeby Ciebie i Twoich bliskich otoczyć tym co pozytywnie wpływa na Wasz nastrój i samopoczucie! 

Czasem jest tym gest sprawienia komuś przyjemności, (a przesłanie kwiatów jest naprawdę miłym gestem). 

Czasem możemy także zadbać o siebie sprawiając sobie piękny bukiet!

Naprawdę wiemy o czym mówimy - od 30 lat sami chętnie dajemy je naszym przyjaciołom i jeszcze nigdy im się nie znudziło :) 

TuliPan Panią - otula kwiatami!

TuliPan Panią to także źródło kwiatowych ciekawostek i wiedzy! Dzięki naszemu doświadczeniu o tulipanach wiemy niemalże wszystko. Mamy ogromne zasoby ciekawostek i wiedzy na temat Waszych ulubionych kwiatów. Będziemy się nimi z Wami dzielić!

Czym nie jesteśmy?

Nie jesteśmy kwiaciarnią, która przygotuje skomplikowany bukiet z różnych gatunków kwiatów i dodatków. Doceniamy oczywiście kunszt, często prawdziwych artystów w tym fachu. My jednak specjalizujemy się produkcji kwiatów i sprzedajemy tylko te które u nas wyrosną. Nasz produkt to proste i super świeże kwiaty niezwłocznie do Was dostarczone. Tylko tyle i aż tyle.Jak wygląda proces dostarczania do Was kwiatów?

krok1
krok2
krok3
krok4

Sklep tulipanpania.pl jest prowadzony przez:

Tulipan Panią sp. z o.o.

ul. Pochyła 6 

05-807 Żółwin

Tel 22 390 52 64

info@tulipanpania.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl